HAKKIMIZDA

KARSU GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Günümüz enerjisi imalatında faaliyet gösteren Karsu Enerji 1977 yılında Sürmeli EMLİK tarafından kurulmuştur. Kendisi meslek yaşamında ve sektöründe yaptığı yeni atılımlarla değişimin ve kalitenin simgesi olarak Karsu Enerji firmasını sektöründe önemli bir firma haline getirmiştir.

Günümüzde 35 yılı aşkın deneyimi ile Karsu Enerji tüm Türkiye’ye yayılmış bayileri ile gelişen teknolojik sistemleri ve geçmişin getirdiği tecrübesi ile sorunsuz hizmet anlayışını kendisine prensip edinmiştir. Karsu üretimde ve pazarlama alanında kullandığı tekniklerle uzun ömürlü ve kaliteli servis anlayışını müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Günümüz teknolojisini takip etme konusunda hızlı ve akılcı tespitler yapmakta, ürün gamını olabilecek en verimli şekilde genişletmeye çalışmaktadır.

Apartmanlar, müstakil evler, sanayi alanları, plazalar, oteller ve bir çok yaşam alanlarında bugüne kadar yapmış olduğu üretim ve pazarlama sistemlerinde geliştirdiği yapılar Karsu Enerji’nin başarılı işler yapmasının ederidir.

adana güneş enerjisi

Misyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak ortaklarımız, iş ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda müşteriler oluşturmak ve müşterilerimize marka güvencesini hissettirmektir. Bununla birlikte kurumumuzda “ben” değil “biz” kültürünü oluşturup birlikten güç doğar felsefesiyle firmamızı gelecek nesillere aktarmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği güneş enerjisi firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmaktır.
Sizleride Karsu Güneş Enerji Sistemlerinin ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden faydalanmaya bekliyoruz…

adana seo adana web tasarım adana oto kiralama adana rent a car adana rent a car adana oto kiralama